Колективні перегляди педагогів

І. 12.10.2022 року вихователь Назаренко Алла Михайлівна провела майстер-клас на тему: «Мозаїка, як засіб розвитку сенсорних здібностей дітей раннього віку»

Мета майстер-класу: допомогти педагогам з мінімальними витратами сил і часу здійснювати цілеспрямовану роботу з розвитку дрібної моторики і сенсорного розвитку дітей раннього дошкільного віку. Познайомити з іграми і вправами, спрямованими на формування сенсорних еталонів і розвиток дрібної моторики руки, які можна організувати як на заняттях так і в інших формах роботи з дітьми.

Показала заняття для дітей раннього віку «На гостини до сонечка».

Мета: закріпити в дітей знання про основні кольори; вчити дітей правильно розуміти слова  «форма»,  « колір»; закріпити  поняття   «один»,   «багато»,  «великий»,  «маленький»;   вчити  добирати предмети за кольором; розвивати сенсорні уявлення, вчити орієнтуватися у просторі; спонукати дітей робити елементарні висновки; вчити співвідносити рухи з текстом; розвивати увагу, мислення, пам’ять, виховувати бажання допомагати та піклуватися про інших; розвивати дрібну моторику пальців рук; розвивати доброзичливе ставлення один до одного.

 

ІІ. 15.11.2022 року вихователь Даниленко Марія Іванівна показала своїм колегам комбіноване заняття для дітей раннього віку “На гостину до курочки Ряби”.

Мета: закріпити знання дітей про основні сенсорні еталони: колір, форми, кількість предметів. Сприяти різнобічному гармонійному розвитку дітей. Ввести в активний словник дітей слово «золоте», дієслова: знесла, бив, била, плаче. Посилювати інтерес до художнього слова завдяки позитивним емоціям, сенсорним відчуттям і імітуванню рухів. Розвивати пам’ять, увагу, уяву, мислення. Виховувати уміння працювати в колективі, відповідати на запитання вихователя, поважати одне одного. Закріплення поняття – колір (синій, білий, жовтий, червоний), величина (великий, малий) та введення їх в активний словник дитини.